Schüsslerovy soli


Praktické kombinace

Informace o jednotlivých produktech se Vám zobrazí po kliknutí na jejich název.

Gel W

Péče o povrchová zranění
Minerální látky a panthenol nacházející se v gelu W urychluje regeneraci pokožky. Zklidňuje,obnovuje a uzdravuje epidermis. Gel má dezinfekční účinky, zmírňuje bolest, zastavuje krvácení a přináší rychlou úlevu a dostatek energie potřebné k léčení a hojení ran.

Obsah: 50ml
Použití: potírat vícekrát denně postižené místo dle potřeby
KoupitKrém H (Salbe H)

Kašel je vždy nepříjemný a pro děti obzvlášť zatěžující. Proto se doporučuje krém H s obsahem minerálních látek natřít na oblast hrudníku a zad a nechat během noci působit. Přinásí pocit tepla, který je v tomto stavu žádoucí, zabraňuje uvolňování nepříjemného kašle, tvoření hlenu a křečovitému napětí v oblasti průdušek.
Pokud se křečovitý kašel objeví na začátku topné sezóny, je dobré ho kombinovat ho s krémem Nr.8 – Natrium chloratum.
Obsah: 50ml
Použití: nanášet večer na oblast hrudníku a zad, opakovat dle potřeby

KoupitKrém E/N

Tato směs minerálních solí je vhodná k ošetření pokožky trpící ekzémy. Minerální soli v něm obsažené ulevují od nepříjemného svědění, působí protizánětlivě. Krém je vhodný i při potížích s neurodermitidou.
Obsah: 50ml
Použití: nanášet několikrát denně na postižené místa, opakovat dle potřeby

KoupitKrémgel E/N

Tato směs minerálních solí je vhodná k ošetření pokožky trpící ekzémy. Minerální soli v něm obsažené ulevují od nepříjemného svědění, působí protizánětlivě. Krémgel je vhodný i při potížích s neurodermitidou. Jestli zvolíte formu krému nebo krémgelu záleží na vašem subjektivním pocitu.Pro někoho je vhodnější forma mastnějšího krému, někomu větší úlevu přinese právě jemnější krémgel.
Obsah: 50ml
Použití: nanášet několikrát denně na postižené místa, opakovat dle potřeby

Koupit


Účinné biochemické složení všech Adler Topics produktů obsahuje stejné ředění Schüsslerových minerálních solí jako tablety. Proto se dají použít přímo na postižené místo.
Všechny produkty obsahují pouze přírodní konzervanty, jsou bez parafinů, vazelíny či triethanolaminu (karcinogenní látka, používaná v běžné spotřební kosmetice).
Většina těchto produktů je bez parfému, některé obsahují přírodní vůni.
Všechny produkty jsou dermatologicky testovány a vyrobeny pod pečlivou farmaceutickou kontrolou.